Vitberry

O NAS

Nasze produkty powstały dzięki pasji do natury. Owoce, które wykorzystujemy do produkcji syropów owocowych pochodzą głownie z własnych upraw. Nasze przetwory wyróżnia prosty skład. Syropy tworzymy tylko z dwóch składników.

syrop malinowy

Nasza Historia

Pasja zarówno do ogrodnictwa jak i rolnictwa narodziła się już we wczesnych latach młodzieńczych. Adrian – bo tak nazywa się twórca i pomysłodawca wszystkiego, czym się zajmujemy – miłość do owoców i warzyw ma we krwi. To właśnie on sam zapoczątkował nasze plantacje malin, a od tego wszystko się zaczęło.

 

Sierpień 2018

Sezon malinowy w pełni, a my zastanawiamy się jak wykorzystać te wszystkie owoce. Wtedy narodził się pomysł na stworzenie syropu malinowego. Ważny był dla nas prosty skład i naturalny aromat. Z zebranych malin wycisnęliśmy sok, dodaliśmy cukier i poddaliśmy pasteryzacji (po prostu gotowaliśmy go przez jakiś czas w garnku na naszej kuchence). Efekt końcowy był zniewalający!!

Nigdy w życiu nie piliśmy czegoś tak pysznego. Żeby nie być gołosłownym nasz zachwyt udzielał się wszystkim, którzy mieli okazję go spróbować i na szczęście tak jest w dalszym ciągu. Ale zaraz, jak to zrobili jeden syrop i już?

Syropu zrobiliśmy mnóstwo – dla rodziny, znajomych, dla siebie na zimę…. ale to wszystko było mało. Zapragnęliśmy podzielić się naszym smakołykiem z większym gronem konsumentów, tak właśnie narodziły się plany otwarcia naszej przetwórni. Dzięki wsparciu najbliższych od marzeń przeszliśmy do ich spełnienia.

ZDROWE SOKI OWOCOWE

Radość smaku i korzyści dla Twojego zdrowia w każdym łyku!

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
PRODUKT PRZEBADANY

Miłe słowa od naszych klientów

Nie wierz nam tylko na słowo. Posłuchaj, co nasi zadowoleni klienci mają do powiedzenia na temat naszych produktów

Uwielbiamy zdrowe wartościowe a w dodatku smaczne produkty! Wasze soczki mają wszystko czego potrzebujemy i w dodatku doskonały smak!

Soki są przepyszne ❤️ mój roczny synek , 3 letnia córeczka no i oczywiście mąż je uwielbiamy . Samo zdrowie zamknięte w szklanej buteleczce 🙂 to coś czego szukałam i są 🙂 Same świeże owoce zamknięte w tej buteleczce dają nam mnóstwo witamin, zdrowia i Szczęścia 🙂

Nasze dzieciaki je uwielbiają 🥰 Żaden inny sok nie ma w sobie tyle smaku przy braku zbędnych dodatków 💓